Ваше ім'я
Телефон *
Email
Послуги *
Відправити заявку
[25.10.2015]

[24.10.2015]

Ціни на послуги

 Кваліфіковані фахівці компанії УкрБудСервіс допоможуть вам в оформленні ліцензій на будівництво будівель і споруд, отриманні різних видів сертифікатів у сфері проектування та архітектури, а також дозволу на виконання небезпечних робіт. Запропоновані ціни на зазначені послуги найдемократичніші і лояльні серед інших пропозицій на ринку послуг. Первісна консультація надається нашими фахівцями абсолютно безкоштовно! 

Вартість оформлення будівельних ліцензій в основному залежить від виду самої ліцензії, від кількості та складності запланованих видів діяльності. Ціна включає в себе оплату послуг нашої компанії плюс оплата державного мита, яка залежить від розмірів встановленої законодавчо мінімальної заробітної плати. Наші співробітники, які є професіоналами високого класу, з усією відповідальністю оформлять всі необхідні документи в самі стислі терміни за найбільш доступними цінами. Для точного підрахунку вартості тієї чи іншої зацікавила вас послуги самостійно заповніть електронну заявку або зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону.

Цінуйте своє дороге час і гроші - довірте питання оформлення документів у сфері сертифікації, ліцензування та дозвільної документації нашим висококваліфікованим експертам.