044 237 70 32
067 185 70 67
063 237 70 32
095 448 68 99

Послуги

 Компанія УкрБудСервіс надає комплекс послуг з оформлення будівельних ліцензій, дозволів на виконання небезпечних робіт, сертифікації фахівців у сфері проектування та архітектури. Ми безкоштовно проконсультуємо вас з питань оформлення будівельної ліцензії і підготуємо для цього повний пакет документів. Наші висококваліфіковані фахівці представлять і захистять ваші інтереси на ліцензійній комісії, оформлять і продовжать додатки до ліцензій. Всі необхідні супутні у будівництві документи будуть належним чином зареєстровані в найкоротші терміни. 

Для ведення бізнесу в сфері будівництва недостатньо оформлення тільки однієї ліцензії. Ми візьмемо на себе всі турботи з оформлення дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки. Фахівці нашої компанії в самі стислі терміни проведуть збір документів для отримання дозволу, так що керівникові або призначеному ним особі залишиться просто надати їх у державну службу промислової безпеки та гірничого нагляду України. Навчаючи ваших фахівців з основ охорони праці, ми надаємо всі відповідні посвідчення та документи.

Крім усього іншого, наша компанія надає послуги з оформлення сертифікатів про підвищення кваліфікації архітекторів, інженерів-проектувальників та інженерів технагляду. Ми на професійному рівні підготуємо фахівців до складання атестації, підтримаємо на всіх етапах складання іспитів і видамо посвідчення і кваліфікаційний сертифікат.

Ціни

 Кваліфіковані фахівці компанії УкрБудСервіс допоможуть вам в оформленні ліцензій на будівництво будівель і споруд, отриманні різних видів сертифікатів у сфері проектування та архітектури, а також дозволу на виконання небезпечних робіт. Запропоновані ціни на зазначені послуги найдемократичніші і лояльні серед інших пропозицій на ринку послуг. Первісна консультація надається нашими фахівцями абсолютно безкоштовно! 

Вартість оформлення будівельних ліцензій в основному залежить від виду самої ліцензії, від кількості та складності запланованих видів діяльності. Ціна включає в себе оплату послуг нашої компанії плюс оплата державного мита, яка залежить від розмірів встановленої законодавчо мінімальної заробітної плати. Наші співробітники, які є професіоналами високого класу, з усією відповідальністю оформлять всі необхідні документи в самі стислі терміни за найбільш доступними цінами. Для точного підрахунку вартості тієї чи іншої зацікавила вас послуги самостійно заповніть електронну заявку або зв'яжіться з нашими менеджерами по телефону.

Цінуйте своє дороге час і гроші - довірте питання оформлення документів у сфері сертифікації, ліцензування та дозвільної документації нашим висококваліфікованим експертам.