044 237 70 32
067 185 70 67
063 237 70 32
095 448 68 99

Посвідчення з охорони праці

Посвідчення з охорони праці державного зразка (посвідчення з техніки безпеки) отримує працівник після проходження навчання і перевірки знань з охорони праці в умовах іспиту. Після закінчення атестації з охорони праці фахівець отримує посвідчення про перевірку знань прийнятого зразка.

Посвідчення з охорони праці підтверджує обізнаність працівника у сфері захисту виробничого процесу і виконання, висунутих вимог. Значно простіше Вам буде придбати цей документ в нашій компанії, яка спеціалізується на таких послугах. Це займе набагато менше часу і матеріальних засобів.

Кому потрібно посвідчення з техніки безпеки?

Одним з головних напрямків роботи охорони праці на будь-якому підприємстві є ознайомлення співробітників з інструкціями з охорони праці.

Кожен працівник підприємства повинен в обов'язковому порядку проходити курс навчання з охороні праці, а також регулярну перевірку цих знань кожні 3 роки. Тепер Вам не треба вчити велику кількість інформації, яка Вам може навіть не знадобитися в роботі, для отримання посвідчень про перевірку знань техніки безпеки. Вам достатньо просто залишити заявку в нашій компанії, яка із задоволенням допоможе отримати якісне посвідчення з охорони праці в стислі терміни.

Пройти навчання з отриманням посвідчень з охорони праці зобов'язані:

• роботодавець ;

• керівники відділень ;

• інженери і технічні працівники;

• працівники, які відповідальні за проведення різних робіт з охорони праці;

• працівники комісії з охорони та безпеки праці;

• працівники профспілок.

Звернувшись до наших досвідчених фахівців, які надають послуги у сфері оформлення посвідчень про перевірку знань в області охорони праці, ви отримаєте потрібний документ за короткий термін. Вам не потрібно буде стояти в чергах, збирати документи, переживати за здачу іспиту. Наші фахівці допоможуть Вам, не відволікаючись від основної діяльності, пройти повний курс навчання з охорони праці і отримати посвідчення про перевірку знань.