044 237 70 32
067 185 70 67
063 237 70 32
095 448 68 99

Файли для скачування

Будівельна ліцензія

storitelnaya-licenziya

Отримання ліцензії на будівельні роботи та дозволу на проведення робіт підвищеної небезпеки згідно з чинним на території України законодавством забезпечить можливість компанії займатися бізнесом протягом довгих років. Будівельні ліцензії можуть мати різний характер в залежності від того виду робіт, які планується провести. Наприклад, якщо це будівництво споруд або конструкцій з готових деталей, то буде потрібна ліцензія на проведення монтажних робіт, а якщо це проектування будівель та інженерних мереж, то необхідно придбати відповідний сертифікат проектувальника.

Будівельна ліцензія в Україні

Ліцензія на будівництво – процес, який займає багато часу і сил. Компанія, яка планує отримати ліцензію, повинна містити в своєму штаті дипломованих фахівців, висококваліфікованих співробітників у різних спеціальностях, а також відповідне обладнання і техніку. Ліцензія на будівництво видається в порядку черги, тому заздалегідь необхідно взяти направлення, щоб потрапити на прийом до фахівців. Тому отримання ліцензії на будівництво – процес довгий і, на жаль, виснажливий.

Будівельна ліцензія в УкрСтройСервіс

Багато хто питає, чи можна отримати ліцензію за законом, але уникнувши всіх труднощів і черг? Звичайно можна! Для цього Вам варто звернутися до наших фахівців, які не тільки дотримуються всіх тонких деталей і вимог законодавчих органів у процесі оформлення ліцензії, але і видають її в найкоротші терміни!

Ми також надаємо консультативну підтримку клієнтам у будь-яких питаннях відносно того, кому необхідна будівельна ліцензія і які документи слід підготувати для її оформлення. Більше того: ми допомагаємо зібрати і грамотно оформити документацію на ліцензію на будівництво, а також стоїмо на захисті прав та інтересів нашого замовника перед обличчям ліцензійної комісії.

Разом із цим ми надаємо професійну допомогу в підборі співробітників і оренди обладнання та спецтехніки. Якщо Вам необхідна ліцензія на будівельну діяльність, наші фахівці допоможуть у вирішенні цього питання і нададуть кваліфіковану допомогу на будь-якому етапі ліцензування: від збору пакету документів до здачі іспитів.

Отримання будівельної ліцензії – тільки одна з послуг, які надаються нашою компанією. Ми також будемо корисні в якості генпідрядника, який є ключовою ланкою у проектуванні та проведенні подальших будівельних робіт. Інакше кажучи, генпідряд – це юридично посвідчена згода між двома сторонами, яке стверджує, що відповідальність за якість виконуваних робіт на кожному етапі будівництва або проектування здійснюють компетентні фахівці.