044 237 70 32
067 185 70 67
063 237 70 32
095 448 68 99

Сертифікат архітектора

Будівельні компанії та підприємства України, які займаються будівництвом «під ключ», попередньо повинні отримати безліч дозвільної документації, в число якої входить і кваліфікаційний сертифікат архітектора. Без нього жодна компанія не зможе надати повний обсяг будівельних послуг. Для отримання кваліфікаційного сертифіката архітекторів та економії особистого часу на збір та підготовку необхідного пакету документів, ми рекомендуємо скористатися нашими послугами.

Наші фахівці мають необхідний дозвіл на отримання сертифіката архітектора. І незважаючи на те, що сертифікація архітекторів в Україні займає більше часу, ніж багато хто вважає, нашим фахівцям потрібно мінімум часу на оформлення необхідної документації згідно з усіма нормами і вимогами законодавства.

Наданий нами комплекс послуг включає в себе:

• Професійні консультації клієнта з питань сертифікації архітекторів ;

• Збір та оформлення необхідної документації ;

• Видача кваліфікаційного сертифікату архітектора.

Пропонуючи професійні послуги в області сертифікації архітекторів, ми представляємо інтереси клієнта на всіх етапах процесу і оперативно вирішуємо будь-які питання, що виникають. Це дає нам право гарантувати:

• Професійний підбір пакету документів;

• Ефективне навчання і отримання кваліфікаційного сертифіката архітектора.

Отримавши і розглянувши всі документи, наші фахівці допоможуть клієнтові в проходженні сертифікації архітекторів з наступних спеціальностей :

• Розробка містобудівної документації;

• Об'ємне архітектурне будівництво.

Один кваліфікаційний сертифікат архітектора може бути наданий тільки за однією спеціальністю, хоча клієнт має право подавати документи на необмежену кількість сертифікатів різного напряму. Сертифікація архітекторів – це комплекс послуг з підбору і оформлення документації, оперативно і недорого ! Звертайтеся зараз і отримуйте кваліфікаційний сертифікат архітектора!