044 237 70 32
067 185 70 67
063 237 70 32
095 448 68 99

Сертифікат оцінювача (оцінщика)

Сертифікат оцінювача – це документ, який надає право здійснювати діяльність з оцінки нерухомості. Для його отримання потрібно пройти навчання (10-15 днів) і скласти іспит, за підсумками якого видається сертифікат суб'єктів оціночної діяльності нового зразка.

Згідно із законодавством України, оціночна діяльність повинна здійснюватися професійно і за наявності відповідного сертифіката. Як отримати цей сертифікат оцінювача ми ознайомимо Вас далі.

Оціночну діяльність мають право здійснювати, як фізичні особи - підприємці (за винятком тих, хто має судимість), так і юридичні особи (в штаті працівників яких є хоча б один оцінювач).

Оцінювачі повинні бути зареєстровані в Державному реєстрі оцінювачів.

Як отримати сертифікат оцінювача?

Для отримання сертифікату необхідно подати заяву та пакет документів до відповідного державного органу, який видає сертифікат в термін від 14 - до 30 днів, що передбачено положенням «Про порядок видачі сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності».

Фонд державного майна України – це орган, який розглядає заяви про видачу сертифікатів суб'єктів оціночної діяльності.

Для отримання сертифікату, необхідно подати наступні документи:

  • Заяву про видачу сертифіката встановленої форми;

  • Нотаріально завірену копію статуту ; свідоцтва державної реєстрації фізичної особи як суб'єкта підприємницької діяльності;

  • Довідку встановленої форми про оцінювачів, які працюють у заявника ;

  • Нотаріально завірені копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, зазначених у довідці ;

  • Копію платіжного документа, що підтверджує внесення плати за видачу сертифіката до Державного бюджету України.

Ми допомагаємо отримати сертифікат оцінювача по всіх напрямках. Працюємо як з діючими оцінювачами так і з новими оцінювачами. Отримання сертифіката оцінювача за допомогою наших фахівців відбувається за короткі терміни, з стовідсотковою здачею іспиту. Наші юристи нададуть професійну допомогу в оформленні документів, отримання рецензії на звіти. Ми гарантуємо повний супровід від початку іспитів до отримання сертифікату оцінювача.