044 237 70 32
067 185 70 67
063 237 70 32
095 448 68 99

Сертифікат кошторисника

Фахівці з будівельної діяльності часто задаються питанням: чи потрібно при розробці окремого розділу проектної документації інженеру - кошториснику мати кваліфікаційний сертифікат кошторисника?

Виконання проектних робіт з реалізації архітектурних об’єктів не потребує наявності у фахівців відповідних сертифікатів кошторисників через те, що будь-яка діяльність фахівця здійснюється під керівництвом архітектора чи іншого фахівця, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт відповідного профілю.

Зважаючи на те, що кошторис є складовою частиною проектної документації і розробляється під керівництвом головного архітектора або головного інженера проекту, які повинні мати відповідні кваліфікаційні сертифікати і нести відповідальність за належний її рівень. Тому наявність кваліфікаційного сертифіката кошторисника у розробника кошторисної частини проекту не має бути обов’язковим.

На сьогоднішній день виконавці робіт (проектувальники) проходять навчання, атестацію і отримують кваліфікаційний сертифікат кошторисника.

Звернувшись до наших спеціалістів, Ви пройдете атестацію та отримаєте кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника чи спеціаліста з кошторисної справи. Ми пропонуємо свої послуги фахівців по всій території України.

Для того, щоб Ви отримали сертифікат кошторисника якомога швидше, ми повинні отримати від Вас пакет документів, необхідний для підвищення кваліфікації:

  • Заява на проведення атестації;

  • Копія паспорта;

  • Копія ІПН;

  • Копія диплома;

  • Копія трудової книжки.

Щоб мати можливість надання даних послуг ми укладаємо письмовий договір, за умовами якого беремо на себе відповідальність за забезпечення гарантованого отримання Вами кваліфікаційного сертифіката. Ми являємось офіційними представниками з атестації кошторисників. Ми забезпечимо Вам повний супровід на всіх етапах атестації, представляючи Ваші інтереси на підставі договору.

Звертаючись до наших фахівців, Ви можете бути впевнені, що їх досвід у сфері сертифікації гарантовано забезпечить Вам професійну допомогу і підтримку.

Сертифікати кошторисників можна отримати за наступних умов наявності :

  • вищої освіти за рівнем "спеціаліст " або " магістр" за напрямом професійної атестації,

  • стажу роботи за цією спеціальністю не менше 3 років.

Якщо немає вищої будівельної освіти, то стаж роботи в будівництві має бути не менше 7 років.