044 237 70 32
067 185 70 67
063 237 70 32
095 448 68 99

Сертифікат інженера технічного нагляду

Безумовно, професія інженера технічного нагляду є однією з найважливіших в процесі будівництва об'єктів. Інженер технічного нагляду є гарантом того, що будівництво ведеться в заданому напрямку, всі технічні та кошторисні норми дотримані. Виконуючи роботу інженера технагляду, фахівець повинен отримати відповідний сертифікат інженера технічного нагляду, що підтверджує його кваліфікаційний рівень. Інженер технічного нагляду фактично здійснює сувору оцінку і контроль будівельної діяльності. Його діяльність врегульована нормами законодавства і передбачає його компетентність у сфері містобудування. Отримати самостійно кваліфікаційний сертифікат інженера технічного нагляду практично неможливо в нинішніх умовах економіки і ринку праці.

Звернувшись в нашу компанію, Вам гарантовано комплексне рішення будь-яких питань, пов'язаних з атестацією і отриманням сертифікату інженера технічного нагляду. Ми надамо допомогу в зборі та оформленні необхідного пакету документів, проведемо навчання співробітників і надамо всіляке сприяння на всіх етапах складання іспитів.

Які документи необхідно підготувати для отримання кваліфікаційного сертифіката інженера технічного нагляду ?

• Заява на отримання сертифікату;

• Завірена копія паспорта та ІПН коду;

• Завірена копія диплома про освіту;

• Завірена копія трудової книжки (всі заповнені сторінки);

• Завірена копія посвідчень, свідоцтв і нагород, отриманих в містобудівних та архітектурних конкурсах;

• Заповнена форма звіту про творчі досягнення з переліком творчих робіт.

Для того, щоб отримати кваліфікаційний сертифікат інженера технічного нагляду необхідно мати вищу освіту спеціаліста або магістра за напрямом професійної атестації, а також мати стаж роботи з даної спеціальності не менше 3 -х років. Отримання сертифіката інженера технічного нагляду можливо і людиною без спеціальної освіти, проте, стаж роботи в галузі містобудування в такому випадку повинен складати як мінімум 10 років.

Щоб процес отримання кваліфікаційного сертифіката інженера технічного нагляду пройшов швидко і з мінімальними витратами, рекомендуємо Вам звернутися в нашу компанію. Ми гарантуємо швидкий результат з мінімальним вкладенням коштів та отримання сертифікату державного зразка в зазначені терміни!