044 237 70 32
067 185 70 67
063 237 70 32
095 448 68 99
15.09.2015
Поширені питання отримання будівельної ліцензії

Отримання будівельної ліцензії потребує виконання певних умов – наявності кваліфікованих спеціалістів, спеціальної техніки і т.ін. Відповідаємо на найбільш поширені питання наших клієнтів, якім була потрібна ліцензія на будівництво.

Скільки інженерно-технічних працівників необхідно мати в постійному штаті підприємства?

Кількість людей, прийнятих на роботу на постійній основі, безпосередньо залежить від класу наслідків будівельних робіт, які потребують отримання ліцензії на будівництво. Для класу СС2 це не менше 50% інженерно-технічних працівників від загальної кількості осіб, які беруть участь у виконанні будівельно-монтажних робіт. А для класу СС3 не менше 80%.

Які терміни отримання будівельної ліцензії?

Ліцензію на будівництво можна отримати за три тижні.

Етапи процедури отримання ліцензії:

Підготовка пакету документів, складання договорів, оплата за договором, написання відомостей про підприємство.

Подача документів на комісію, підписання протоколу про видачу ліцензії.

Оплата держмита за бланк ліцензії.

Отримання ліцензії.

Що таке будівельна ліцензія "під ключ"?

Це правильно сформований пакет документів і вчасно отримана ліцензія на будівництво, готова до будь-якої перевірки на відповідність ліцензійним умовам та гарантією збереження ліцензії до закінчення терміну дії.

Які гарантії отримання будівельної ліцензії?

Гарантією отримання ліцензії на будівництво в обумовлений термін, насамперед, є своєчасне подання правильно сформованого, відповідно до вимог ліцензійних умов, пакету документів до ліцензійної комісії, а також офіційна робота за договорами, достовірна подача інформації у відомостях про підприємство.

Чи позначилася політична ситуація в країні на порядок видачі будівельних ліцензій?

 

Зміни торкнулися термінів подачі документів на ліцензійну комісію. Тепер пакет документів потрібно подавати мінімум за тиждень до засідання ліцензійної комісії. Також посилилися вимоги до написання відомостей та відповідності документації ліцензійним умовам. З січня 2014 ДАБІ України має право перевірити подану в Держорган з ліцензування будівельної діяльності документацію фірми на достовірність ще до проведення комісії, і при виявленні порушень відмовити у видачі ліцензії.